Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Nesign. - cesta císaře do Palestiny 1898 - hlava zprava, opis / evangel. chrám Spasitele v Jerusalémě, opisy, Nepunc., Ag 35mm, 15.599g, vl.rys., pat., tém.