Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Lauer - Vilém II. na vyhlášení války 4.VIII.1914 - hlava v zleva, opis / meč svisle, 4-řádk.nápis, opis, Sign., Punc., Ag990, 33mm, 17.596g, dr.hr., rysky