Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Stará Boleslav
Staroboleslavská madona, opis / král Friedrich August Saský, opis, b.l., Sign.Höfer, cín 39mm s pův.ouškem, Přib.284, mírně exc., hr., dr.rysky, skvrna, patina