Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Sokolské medaile, medailky a odznaky - regionální
Český Brod 1887 - veřejné cvičení 26.6. - na počest bratří amerických, Sign.Haberle, cín 34 mm, No.Z.02a, odstraněno ouško, hrany, dr.rysky, patina