Příjem limitů končí:Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Sokolské odznaky - ostatní
Dr.Miroslav Tyrš 1932, Nesign., bronz 13x17 mm s jehlicí a 15 malými českými granáty (3ks poškozené)