Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Sportovní medaile, plakety a odznaky
Paříž 1928 - Universiáda - medaile za 3.místo, Nesign., patinovaný smaltovaný bronz 26 mm v rámečku se špatně čitelným puncem