Pátek 4.4.2014, 22:00:00.
Israel - republika
Svobodný Israel 1958 - zajatci pod palmou (replika římské mince), opis / svobodní lidé pod palmou, opis, Nesign., Nepunc., Au27mm, 14.966g, nep.hr., nep.rysky