Dadler Šebestian, 1586 - 1657
Kristus nesoucí kříž, kopí a nástroje, opis / Kristus s trnovou korunou a svatozáří, opis, Sign.SD.1626, Ag 43mm, 24.759g, nepatrná stopa po oušku, patina R!