Česká republika - medaile s portrétem T.G.Masaryka
Housa - odhalení pomníku TGM v Praze 1995/2000 - poprsí mírně zleva, opis / státní znak, opis, Sign., zlacený bronz 32mm se závěsem, odznak, společná etue