Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Smaltované odznaky
Únětice a okolí 1884/1924 - Vzájem. podpůrná jednota, Nesign., smaltov. bronz 24x32 mm s nepův. jehlicí, mírně poškozený smalt, vl.škr.