Příjem limitů končí:Pátek 12.9.2014, 22:00:00.
Zednářské medaile a jetony
Praha 1931 - lóže U tří korunovaných sloupů, Sign. Arch.Ing.P.A.Kopetzky, postř.bronz 45 mm s původním závěsem, krásná patina