Příjem limitů končí:Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Československo - letecké dekorace
3.čs.bitevní letecký pluk v SSSR 1944-45 (Těšínský), Nesign., zlacený a smalt. bronz 33x30 mm s jehlicí