Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Česká republika - vyznamenání, medaile a odznaky AČR
Praha - pamětní medaile náčelníka generálního štábu AČR - číslo "258", Sign.Vitanovský, zlac.bronz 40mm, F-Š.neuvádí, poškozená kapsle, původní etue