Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Guillemard Antonín, 1747 - 1812
AE pražská Svatojosefská medaile b.l. - svatý Josef s Ježíškem, opis / 8-řádk. něm. nápis, Sign., 42mm, 18.946g, PG.206, nep.hr., krásná patina, téměř RR!