Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Medaile vojenských manévrů
Velké Meziříčí 1909 - dvojportrét císařů Viléma II. a Fr.Josefa, něm.opis / německo-český nápis, Nesign., M-B.79, zlacený bronz 29 mm s původním raženým ouškem