Příjem limitů končí:Pátek 12.12.2014, 22:00:00.
Pivní známky
Blatná - Právováreční měšťanstvo - Pinta piva - Sign. Pichl, mosaz 25 mm, nep.hr., dr.rysky, pěkná patina