Příjem limitů končí:Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Německo - drobné ražby císařství
25 Fenik 1908 D - zkušební ražba - císařský znak / nominál, rosetky, nápis, Nesign.(Götz), měď 23 mm, krásná patina