Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Rakousko - Uhersko, vlastenecké (patriotické) odznaky
Veteránský říšský spolek - honosný smaltov. bronzový odznak 62x72 mm, Nesign.(patrně Josef Zimbler), nepůvodní upínací patka, mírně poškozený smalt R!