Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Československo - hasičské dekorace
ČR - Svaz požární ochrany - kříž svatého Floriána, Nesign., zlacený a lakovaný bronz 70x70 mm se sponou, jehlicová miniatura, původní etue