Příjem limitů končí:Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Německo, BRD, 1949 -
Bad Münder am Deister b.l. - městský znak s korunou, opis / lázeňský pramen, nápis, Nesign., Au986, 20mm, 3.979g, patina, téměř