Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Carolina Augusta, manželka Františka II.
AE medaile na návštěvu milánské mincovny 1.6.1825 - 5-řádkový nápis / 5-řádkový nápis, Nesign., měď 38mm, 23.893g, H.3468, dr.hr., pěkná patina