Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Arcivévoda Johann - říšský kancléř, 1848 - 1849
AE medaile na návštěvu milánské mincovny 18.5.1815 - 6-řádkový nápis ve věnci a opis / 5-řádkový nápis, Nesign., měď 37 mm, H.neuvádí, nep.hr., krásná patina