Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Christlbauer - Živnostenská výstava ve Welsu 1888 - poprsí zprava, německý opis / městský znak v kartuši, opis, Sign., Punc., Ag 50mm, 46.736g, nep.rysky, pat.