Pátek 10.4.2015, 22:00:00.
Christlbauer - návštěva na Králov. Vinohradech 1891 - poprsí zprava, český opis / český 6-řádkový nápis ve věnci, Sign., bronz 54mm, 63.086g, Haus.721, patina