Příjem limitů končí:Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Švédsko
Mečový řád - III.třída - rytíř, Nimmergut.291/c, Wer2.1220, nepuncované Au, 15.777g, poškozený smalt, bez stuhy RR!