Příjem limitů končí:Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Venezuela
Řád Simona Bolívara (založený 1854) - dekorace I. třídy s velkostuhou, zlacené nepuncované stříbro, jako Tammann.1181, jako Wer.1324 RR!