Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Německo - Frankfurt
Nesign. - AR jeton na 300.výročí reformace 1817 - 5-řádkový nápis a opis / 5-řádkový nápis a opis, Nesign., 22mm, 2.203g, nep.hr., dr.škr., rys., patina