Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Gottfried Von Banfield, zvaný také "Orel Terstu" b.l. - poprsí zleva, opis / souboj hydroplánů nad mořem, Nesign., Punc.Ag, 50mm, 52.366g, původní etue R!