Příjem limitů končí:Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Praha
Sign.Š - na paměť úmrtí F.L.Riegra 3.3.1903 - poprsí mírně zleva, opis / ratolest a 5-řádkový nápis, cín 33 mm s původním raženým ouškem, PZ.352, patina