Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Poprsí Napoleona I. zleva, opis / korunované "N" ve věnci, b.l. (cca 1980), Nesign., zlacený bronz 32 mm, zlacení mírně setřeno, patina