Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Arcivévoda František Ferdinand, 1863 - 1914
Pawlik - návštěva medailové sbírky A.Richtera 1891 - poprsí mírně zprava, opis / žena podávající listinu císaři, putti, opis, Sign., bronz 52mm, patina, téměř