Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634
Kolářský - ČNS Cheb - půltolar.klipa 1989 - Albrecht z Valdštejna mírně zprava, opis / korunov.znak, opis, Sign., Punc., Ag900, 30x30 mm, 12.694g, FM.15, patina