Pátek 11.9.2015, 22:00:00.
Aspang v Doním Rakousku
Farář Florian Polifka - medaile na 50 let služby 1891 - poprsí zprava, opis / kalich s hostií na knize, opis a nápis, Sign.NIR, bronz 26mm, 8.044g, patina