Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Goldschmid Josef, 1859 - 1940
Jan Amos Komenský - 300 let narození 1592/1892 - poprsí zleva, trojitý opis / krajina, latinský opis, Sign., Ag 45mm, 31.356g, MZČ.183/10, dr.hr., patina