Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Christlbauer Josef, 1820 - 1897
Vídeň - pohled na Hohemarkt v roce 1692, nápis / divadelní budova a 5-řádkový nápis, 1892, Sign., Punc., Ag900, 32mm, 12.943g, nep.rysky, patina, téměř