Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Radnicky Karel, 1818 - 1901
C.Fr.Ph. de Martius - prof. botaniky ve Vídni 1864 - poprsí zleva, opis/ tři palmové ratolesti se stuhou, rostl. dekor, opis, Sign., měď 70mm, 152.399g, patina