Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Smolík V.R. a Goldschmid J.
Zeměděl.rada pro Království české - Uznání zásluh - Přemysl Oráč sedící na pluhu, lípa, opis / český znak nápis a opis, Sign., Ag 55mm, 49.205g, krásná patina