ČNS Praha, 67. aukce

B.Smetana - odhalení poprsí v Národním divadle 1894 -

Položka 2251
Vyvolávací cena: 2 400 Kč
Docílená cena: 2 400 Kč

Pátek 11.12.2015, 22:00:00.

Šantrůček Václav, 1866 - 1931

B.Smetana - odhalení poprsí v Národním divadle 1894 - poprsí zleva, opis / vavřínové snítky, nápis a opis, Sign., bronz 50 mm, krásná patina