Pátek 11.12.2015, 22:00:00.
Zeman Karel, 1949 -
Slavkov - 200 let bitvy tří císařů 2005 - portrétní medailonky císařů, vojáci na koních, písmo / výjev z bitvy, Sign., zlacený bronz 50 mm, kapsle, etue