Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Německo - III.říše
Sportovní výkonnostní odznak DRL (1935) - 3.stupeň, BB.296, Nimmergut.3317 (338), ND.6.06.04.c1, Sign.Wernstein-Jena, pěkná patina