Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Příbor - pobočka ČNS
30 let pobočky ČNS v Příboře 1986 - moravská orlice orlice, opis / městský znak, opis, Nesign., Punc., patinovaný bronz 33mm, BK.neuvádí (pouze 100ks) R!