Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Šmakal Václav Karel, 1863 - 1941
Praha 1895 - Národopisná výstava českoslovanská / hasičská jednota Král.českého - Za zásluhy - věnování "Matěj Mayer", Sign., Punc., Ag 47mm, 34.997g, lakov.