Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Ischl
Uměleckoprůmyslová výstava 1879 - městský znak ve věnci / umělecké předměty, opis a nápis, Nesign., mosaz 32 mm, vl.škr., pěkná patina, téměř