Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Plzeň
Peška - Obchodní a živnostenská komora b.l. - atributy obchodu a řemesel, česko-německý opis / česko-německý nápis ve věnci, Sign., měď 45mm, patina