Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Praha
Výstava architektury a inženýrství 1898 - Čechie sedí u vavřínového keře / nápis, dvojitý opis, Sign. Wurzel/Šmakal, Punc., Zlacené Ag 55mm, 59.874g, etue