Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Vimperk
Nesign. - hospodář., lesnická a živnost. výstava 1898 - personif.výstavnictví, němec.opis / znak města ve věnci, postříbřený bronz 53mm, 55.123g, patina, téměř