Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Vysoké Mýto
Nesign. - Hospodářsko průmyslová výstava b.l. - svatý Jiří, český opis / výstavní předměty, český opis, zlacený bronz 48mm, 40.637g, pěkná patina