Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Ch.Ferdinand vévoda z Berry, zavražděn 14.2.1820 / Charles Ferdinand Nous, vévoda z Bordeaux, opis, Nesign., měď 28mm, 15.209g, pěkná patina