Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Dantzell - plebiscit ke vzniku císařství 2.12.1852 - portrét Napoleona III. zleva, opis / 5-řádkový nápis ve věnci, Sign., bronz 28mm, 10.441g, dr.hr., patina