Příjem limitů končí:Pátek 8.4.2016, 22:00:00.
Odznaky
Baráčník b.l., Nesign., bronz 18x32 mm s poškozeným zavíracím špendlíkem, totéž z postříbřeného bronzu, nepoškozený, společná etue 2ks